Продюсер Олі Полякової спростував інформацію про те, що виконавиця виступатиме на концерті перед дебатами кандидатів: подробиці

Продюсер української співачки Олі Полякової Михайло Ясинський у коментарі виданню “ГОРДОН” спростував інформацію про те, що виконавиця виступатиме на концерті перед дебатами кандидатів у президенти України на НСК “Олімпійський” 19 квітня.

“Здивований цією новиною. У ці дні Оля на гастролях. У межах туру шоу “Королева ночі” відбудеться в Льодовому палаці Сєверодонецька на 5 тис. глядачів, а також буде корпоратив у Запоріжжі. 19 квітня вона в дорозі. Оля щиро підтримує прагнення суспільства до чесних виборів і в жодній агітаційній акції за кандидатів у президенти участі не бере”, – підкреслив Ясинський.

16 квітня громадянська мережа “Опора” повідомила, що в Голованівському районі Кіровоградської області представники кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського пропонують безкоштовно відвідати концерт перед дебатами.

За інформацією активістів, людей закликають отримати безкоштовні квитки на концерт “популярних зірок української естради” та зареєструватися на безкоштовну поїздку в Київ на цей концерт. В “Опорі” зазначили, що серед артистів, які мають виступити на концерті, – Ольга Полякова та Dzidzio.

У ніч на 17 квітня Зеленський у відеозверненні у Facebook заявив про розповсюдження безкоштовних квитків на дебати.

Джерело

Share
error: Content is protected !!