Профільний комітет не підтримав звільнення Луценка з посади

Комітет із питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності не буде підтримувати звільнення Юрія Луценка з посади генерального прокурора через відсутність законних підстав для його звільнення.

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрій Кожем’якін під час Погоджувальної ради, передає “УНН”.

“Комітет і підкомітет, який сьогодні розглядав (подання про звільнення Луценка з посади генпрокурора – ред.), категорично проти того, щоб розглядати це подання на засіданні комітету. Він посилається чітко на дві норми, які є в законі про Генеральну Прокуратуру, за яким генпрокурор звільняється з посади указом президента за згодою Верховної Ради у зв’язку із поданням заяви про звільнення – він її не подав – значить, ні. І друге – на підставі подання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів або Вищої ради правосуддя. Немає КДКП висновків – президент не запросив”, – зазначив Кожем’якін.

За його словами, 90% членів комітету не будуть голосувати за подання про звільнення Луценка, яке складено без наведення причин звільнення генпрокурора.

“Це правовий нігілізм”, – прокоментував нардеп відповідне подання, звертаючись до представника президента в Парламенті Руслана Стефанчука.

джерело

Share
error: Content is protected !!