Прогнози експертів: До кінця року очікуються ріст цін та відвищення тарифів на комунальні послуги

Експерти, опитані виданням «Сегодня», заявили, що рекордно низький показник інфляції, що фіксується в Україні останнім часом, вже скоро зміниться досить серйозним зростанням цін. Крім того, вже в 3-му кварталі поточного року очікується і підвищення тарифів на комунальні послуги.

Зокрема, Олег Пендзин попереджає, що до кінця року інфляція в Україні прискориться до 9 відсотків — тобто, вийде на показник, закладений в державному бюджеті. На думку члена економічного клубу, вже в 3-му кварталі варто чекати прискорення інфляції приблизно на 3 відсотки, тоді як сьогоднішній показник не перевищує 1 відсотка. Це призведе до подорожчання, в тому числі, і продуктів харчування, причому, лідером тут буде картопля, урожайність якої скоротиться, в порівнянні з минулим роком.

У свою чергу Олексій Дорошенко очікує підвищення вартості комунальних послуг. Глава національної ради економічного розвитку пояснив, що тенденція зниження тарифів зміниться на прямо протилежну і в першу чергу це відноситься до газу.

Share
error: Content is protected !!