Путін натякнув Зеленському, що його не влаштовують останні рішення по Донбасу

Між президентами Росії і України Володимиром Путіним і Володимиром Зеленським відбулися чергові телефонні переговори. Як інформує Replyua.net, на сайті Кремля з’явилося повідомлення про те, що під час цієї розмови російський лідер натякнув своєму українському колезі на те, що якщо Київ не дозволить провести вибори на Донбасі, це спровокує зрив процесу врегулювання конфлікту.

Верховної Ради про проведення місцевих виборів у 2020 році. Путін порахував, що ця постанова суперечить Мінським домовленостям і ставить під загрозу перспективи врегулювання. Також Путін в розмові з Зеленським заявив, що Росія стурбована останніми заявами київського керівництва про необхідність переписати домовленості. «Озвучена Зеленським позиція про безальтернативність Мінських домовленостей повинна знайти своє підтвердження в реальних діях київської влади», — підкреслили в Кремлі.

Нагадаємо, що влада України вже давно заявляють про те, що вибори на Донбасі можуть бути проведені тільки за умови повернення Києву контролю над кордоном і припинення вогню. Також вибори повинні пройти виключно за українськими законами.

Share
error: Content is protected !!