Путіну стає не до жартів: Десантники ВДВ в Хабаровську закликали ветеранів бойових дій РФ вийти на акції протесту і допомогти активістам в Хабаровську(відео)

На території країни-агресора Російської Федерації триває загострення ситуації. Зокрема, мова йде про проведення масштабних акцій протестів в Хабаровську і інших містах країни проти чинної влади.

Варто відзначити,  в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що до протестуючих приєдналися десантники ВДВ. Більш того, вони звернулися в Хабаровську до російських ветеранам бойових дій, закликаючи їх надати допомогу в протесті, який охопив Далекий Схід Росії.

Таким чином, десантники ВДВ в Хабаровську закликали ветеранів бойових дій РФ вийти на акції протесту і допомогти активістам в Хабаровську. Десантники Росії з Хабаровська записали відео, в якому звернулися до ветеранів бойових дій з усієї країни, закликаючи останніх надати допомогу в протесті, який охопив Далекий Схід РФ.

Підтвердження всього цього з’явилося в соціальних мережах, де було опубліковано відео, на якому десантники РФ з прапором ВДВ в руках кажуть, що протестуючі люди в Хабаровську потребують допомоги і захисту з боку бойових дій.

Один з десантників звернувся з такою заявою: «Сьогодні батьківщина витирає об нас ноги. Ми об’єднуємось зараз проти беззаконня російської влади. Хлопці, мужики, та краще адже смерть, ніж безчестя! Скільки ми будемо терпіти весь цей бєспрєдєл? ».

Share
error: Content is protected !!