П’ять знаків Зодіаку, які розводяться набагато частіше за інших

З кожним роком статистика розлучень в країні все зростає. Це пов’язано з багатьма факторами.

Одними з найпопулярніших причин є такі: «ми не підходимо один одному», «ми не зійшлися характерами», «з нею / з ним неможливо жити», «ця людина виявилася не створений для шлюбу».

Чи замислювалися ви чому так відбувається? У даній ситуації, має місце, звернутися до астрології. Можливо, дізнавшись нову інформацію про знаки зодіаку, ви зможете вберегти себе від майбутніх помилок.

Знаки зодіаку, які розводяться частіше за інших:

Водолій (20.01-18.02)

Хоча люди, народжені під знаком Водолія, як правило, мають захоплюючу особистість, і користуються великим успіхом у протилежної статі, рідко коли вирішуються на шлюб.

Часто буває так, що багато років вони живуть з кимось і не поспішають вступати в офіційні відносини, можливо, в старості вони зважаться узаконити співжиття.

Значення, яке Водолій цінує найбільше в житті є свобода. Якщо він знайде партнера, який проявить розуміння і дасть йому багато волі, буде таким же яскравим як Водолій, шлюб буде мати більше шансів на виживання.

В іншому випадку Водолій швидко порве незручні для нього узи. В глибині душі він одинак, тому розлучення не є для нього травматичним досвідом.

Стрілець (22.11-20.12)

Стрільці дуже охоче одружуються … і так же легко розлучаються. Стрілець є фахівцем з любові з першого погляду, так що може покликати заміж після місяця знайомства, провести на інший кінець світу, а через півроку зробити висновок, що, однак, помилився, але не шкодую, це чудовий досвід, адже життя це подорож .. .

Якщо інша сторона має в собі величезні запаси терпимості, вміє зайняти себе і не буде сподвігает Стрільця проводити багато часу разом, шлюб може вийти.

Особливо, коли Стрілець вже трохи дозріє і вирішиться на шлюб в більш пізньому віці.

Близнюки (22.05-20.06)

«Вийшла заміж, скоро повернуся» — девіз багатьох леді, народжених під знаком Близнюків.

Близнюки люблять збирати нові враження і, таким чином, часто розглядають шлюб.

Коли перестає бути смішно, коли рутина і проза життя витісняють веселий час і гострі інтелектуальні диспути, Близнюки часто пакують валізу і непомітно зникають …

Папери про розлучення відправите пізніше, коли Близнюки в черговий раз заявлять, що може, однак, інститут шлюбу не така вже й погана ідея.

Козеріг (21.12-19.01)

Люди, народжені під цим знаком повинні вступити в шлюб з … роботою. Більшість з них-це трудоголіки, яких майже ніколи немає вдома. І хоча шлюб сприймають дуже серйозно, дуже складно їм знайти баланс між професійною і сімейним життям.

Якщо друга сторона в кінці кінців не витримає, історія закінчується тим, що зайнятої Козеріг повертається опівночі додому і з подивом бачить, що нікого вдома вже немає, тому що, коли він, як завжди, був на роботі, друга половина безповоротно з’їхала .. .

Шанс на те, щоб його шлюб буде врятований, можливий, якщо знайти людину, яка покаже йому, що життя має багато різних квітів, варто їх помічати і насолоджуватися ними.

Діва (23.08-22.09)

Проблема людей під знаком Діви — це не високий ризик розлучення, а низькі шанси шлюбу Тому що планку по відношенню до потенційної дружині або чоловіка ставлять дуже високо.

А якщо навіть хтось буде відповідати їх високим вимогам, може виявитися, що Діва зовсім інакше вона уявляла собі шлюб. Вона — перфекціоністка, яка того ж чекає від інших. В іншому випадку, Діва, вказує партнеру навіть на найменші недоліки.

Друга сторона має вибір: або вдає, що вона оглухла, і пропускає зауваження Діви повз вуха, або не витримує і подає на розлучення. Сценарії бувають різні.

Найкраще було б, щоб люди, народжені під знаком Діви вирішувалися на шлюб в трохи більш пізньому віці, коли вже стануть трохи більш терпимими по відношенню до інших.

Share
error: Content is protected !!