Пєсков «пудрить мізки»: Падіння ціни на нафту то чисто спекулятивний момент. Не варто переживати

Офіційний Кремль вважає, що недавній обвал вартості нафти — це спекулятивний момент, який не є причиною для вкрай негативної оцінки реальності.

З такою заявою на прес-конференції заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

За словами високопоставленого чиновника, різке зниження ціни на нафту є «чисто торговим моментом», пов’язаний з датою закінчення торгів по ф’ючерсах на травень.

«Напередодні відбувся обвал цін на травневі ф’ючерси, вартість нафти не йшла в негативні значення … Щодо свистопляски з ф’ючерсами, то це абсолютно спекулятивний момент, чисто торговий момент, який був пов’язаний з датою закриття торгів по ф’ючерсах на травень», — підкреслив Пєсков .

Більш того, він вважає, що всі фахівці розуміють, що така динаміка не є приводом для вкрай негативних оцінок поточної реальності, так як ціни на нафту демонструють нехай і не позитивну динаміку, але «вони не схильні до таких обвальним змін, як це торкнулося ф’ючерсів» .

Раніше стало відомо, що ціна нафти північноморської марки Brent вперше з лютого 2002 року знизилася нижче 19 доларів за барель. За інформацією на 12:35 за київським часом ціна нафти Brent опустилася до 18,40 долара за барель.

Share
error: Content is protected !!