Рабінович хоче приманити народ «цукеркою»: ОПЗЖ пропонує прийняти законопроект про

Завдання, які стоять на першому плані, і які повинна зробити влада — це обмеження заробітної плати співробітникам державних кампаній, скасування штрафів, а також пені за прострочені платежі за житлово-комунального господарства-послуг, а також списання боргів по комуналці.

З такою заявою виступив депутат від «ОПЗЖ» Вадим Рабинович під час засідання погоджувальної ради депутатських груп і фракцій ВРУ.

Цитата з заяви Рабиновича: «Я в черговий раз дуже уважно переглянув порядок денний, і ще раз по-людськи закликаю вам, колеги, включити до порядку кілька проектів закону, які стосуються безпосередньо життя людей. Ми вже подали ряд таких законопроектів ». Згідно з його словами, прийняття документа №2795 «Про обмеження виплат заробітних плат всім чиновникам державних компаній в розмірі не більше десяти мінімальних заробітних плат» дало б можливість заощадити колосальну кількість грошових коштів, які, в свою чергу, можна буде направити на потреби, перш за все

Другий проект закону, запропонований «Опозиційною платформою — За життя», пропонується прийняти як невідкладний.

Мова про законопроект №2087 «Про скасування пені та штрафів за несвоєчасну оплату послуг ЖКХ», а також щодо збереження пільг і субсидій на постійній основі. Третім документом є законопроект №3323 «Про списання заборгованості населенню за житлово-комунального господарства-послуги». Рабинович додав: «Ми всі прекрасно знаємо, що сьогодні народ нашої країни доведений до цілковитого зубожіння. І ми, парламент, просто зобов’язані реагувати на це. В іншому випадку, наша бездіяльність погано закінчиться як для України, так і для всіх нас ».

Share
error: Content is protected !!