Ресторатори провели на Банковій акцію з ланчем і кальяном для президента

Годину тому ресторатори провели на Банковій акцію з ланчем і кальяном для президента.

Підприємці вирішили таким чином звернути увагу влади на те, що потрібно, як мінімум, не дивлячись на карантин, зняти заборони з роботи літніх майданчиків закладів громадського харчування.

Підприємці влаштували справжній перфоманс, розставивши столики на відстані приблизно 1,5 м один від одного і поставили на кожен стіл по 1 флакону антисептика. При цьому всі присутні перед Офісом президента були в масках і зображували барменів та офіціантів.

Коментуючи інформацію, український політолог, історик Віктор Таран в своєму блозі зазначив, ресторатори, власники невеликих кав’ярень також, як ФОПи, підприємці, профспілки вимагають справедливості: карантин один для всіх, держава — має забезпеч право на працю. Людей обурили журналістські розслідування, в яких показано, що наближені до влади люди вже давно не дотримуються правил карантину.

Віктор Таран зазначає, здається, спрогнозовану на початку квітня першу протестну травневу хвилю вже не зупинити. Тепер цікаво дізнатися, коли почнеться друга хвиля?

Попередній прогноз був на осінь, але події і помилки влади, ймовірно, можуть її значно прискорити.

Share
error: Content is protected !!