Результати опитування: за Зеленського на президентських виборах сьогодні готові голосувати 30 відсотків українців

Опитування, проведене Соціологічною групою «Рейтинг» показав, що Володимир Зеленський як і раніше є найпопулярнішим українським політиком. Так, 30,2 відсотка респондентів, відповідаючи на питання, за кого б вони голосували, якби президентські вибори відбулися зараз, заявили про підтримку чинного глави держави.

Слід зазначити, що мова йде про респондентів, які на поточний момент визначилися зі своїм вибором. На другому місці в цій групі опитаних виявився Юрій Бойко. За співголови партії «Опозиційна платформа — За життя» свої голоси на президентських виборах зараз готові віддати 14,4 відсотка опитаних.

У даній групі респондентів Петро Порошенко не виходить у другий тур. За лідера «Європейської солідарності» сьогодні готові віддати свої голоси 13,7 відсотка респондентів, які вже визначилися зі своїми політичними симпатіями. Четверте місце за підсумками першого туру зайняла б Юлія Тимошенко. За лідера «Батьківщини» сьогодні готові голосувати 9,1 відсотка опитаних. Замикає першу п’ятірку Ігор Смешко — за нього зараз готові віддати свої голоси 5,8 відсотка респондентів.

Share
error: Content is protected !!