Російський чиновник заявив, що Оперний театр в Одесі був побудований за указом імператриці Катерини II,тому це дає Росії якісь права на українське місто

Відомий своїми скандальними висловлюваннями в бік України член Ради Федерації Російської Федерації Олексій Пушков висловив територіальні претензії на Одесу через театр, який був там зведено за часів СРСР.

В телеграм-каналі одіозний Пушков виступив із заявою щодо Одеси, назвавши його «російським містом».

Відповідно до думки російського політика, той факт, що Оперний театр в Одесі був побудований за указом імператриці Катерини II, дає Росії якісь права на українське місто.

У своєму повідомленні він пише: «Та ясно, що не запорізькі козаки і не галичани збудували гордість Одеси — оперний театр. І Одесу теж не вони будували. Була б в Радянському Союзі розумнішою, була б і зараз Одеса російським містом ».

Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли, що влада країни-агресора Російської Федерації вельми різко відреагувала на заяву командувача Військово-морськими силами України Неіжпапи, який повідомив про підготовку Збройних сил України до ймовірного російського наступу з окупованого Криму.

Share
error: Content is protected !!