«Росія вам не ворог»: музикант Лоза впевнений, що російська сторона ні в чому не винна

Російський музикант Юрій Лоза зробив ряд резонансних заяв про віuну на Донбасі

Так, скандальний музикант вважає, що на Донбасі Україна в0ює з озброєними місцевими жителями, а у окупованого Криму є перспектива у «складі Росії».

Про це він розповів 2016 року в інтерв’ю «Апострофу».

Зокрема співак вважає, що Україна сама розв’язала віuну на Донбасі.

«Домовлятися з Донбасом все одно доведеться. Вони ж не збиралися виходити зі складу України. А ось ви туди полізли з війною, замість того, щоб цивілізовано з ними спілкуватися… Не вони ж бомбардують Київ, а ви б0мбите його (Донбас прим.ред). І не вони до вас прийшли з автоматами, а це ви прийшли, тому чого ж на них-то валити!» — заявив він.

Лоза впевнений, що російська сторона в конфлікті не бере участі, а українська армія «в0ює з українцями, що живуть на Донбасі», які використовують зброю і військову техніку нібито збереглася з часів СРСР.

«Ніякої @гресії немає. Росія вам не ворог. Росія не намагається нічого віджати у вас або відняти. По-друге, коли мені зараз про Крим говорять. Та я тільки що там був! Народ досі радий, що вони вискочили і що ними не управляють ваші нездари, які зараз правлять вашою країною. Так, там є проблеми, але вони закінчаться, тому що є перспектива і двіжуха. А у вас движухи немає, у вас двіжуха у зворотний бік», — заявив співак.

Share
error: Content is protected !!