Розповіла про плюси і мінуси: дружина Віктора Павлика похвалилася своїм автомобілем (фото)

Катерина Репяхова, молода дружина популярного українського виконавця Віктора Павлика, похвалилася своїм автомобілем. Відзначимо, на своїй сторінці в Інстаграм 26-річна дівчина розмістила чорно-біле фото, де позує на тлі Smart. У той же час в описі знімка Катерина зізналася, що дуже радіє авто і розповіла про недоліки і переваги своєї машини, пише Replyua.net.

«Перший і єдиний мінус — це місткість. Часто буває так, що мені кудись треба поїхати втрьох. Мабуть, я більше не знайду мінусів. Ну, зрозуміло, що для трас вона не сильно підходить, це міська машина. Хоча ми з чоловіком примудрилися в березні поїхати в тур на ній, на 10 днів по Миколаївській області, по бездоріжжю. Після цього чоловік відразу ж повіз її на ТО, мені страшно було уявити, що там з нею відбувається після такої поїздочка. Але виявилося, що все в порядку і робити нічого не треба. Ось така маленька паличка-виручалочка », — написала Репяхова.

«Але ось в плані безпеки смарт взагалі не дуже, на жаль», — зазначила одна з передплатниць Каті. На це дівчина відповіла, що поки їй не відомо, як так вона їздити акуратно і по правилах. Нагадаємо, раніше Репяхова зробила чергове особисте зізнання. Зокрема, дівчина вирішила розповісти своїм передплатникам, чому дуже часто називає свого зоряного чоловіка на ім’я та по батькові.Молодая супруга Виктора Павлика похвасталась своим авто, рассказав о его плюсах и минусах

Share
error: Content is protected !!