СБУ затримала колегу Царьова, який був одним з організаторів референдуму по створенню «ЛНР»

Бійці Служби безпеки української держави на території Сєвєродонецька заарештували одного з організаторів «референдуму» по створенню самопроголошеної, не визнаної світовим співтовариством «Луганській народної республіки» Андрєєва Андрія.

Тепер, за все скоєне Україні зло, сепаратистові можуть дати до десяти років в’язниці.

Таким чином, Служба безпеки України повідомила про арешт Андрія Андрєєва. Разом з Олегом Царьовим, одіозним колишнім регіоналом, а також міністром економіки Валерієм Болотовим вони організували «референдум» про створення «Луганській народної республіки».

Більш докладно про арешт коллаборанта,  повідомляється в прес-службі Служби безпеки України. У повідомленні говориться, що Андрєєв був заарештований в місті Сєвєродонецьку, що в Луганській області. Відзначається, що він був організатором «референдуму» про створення «Луганській народної республіки» поряд з Болотовим і Царьовим.

Як вдалося з’ясувати, до війни Андрєєв займав пост начальника відділу Управління ДАІ в Луганській області. У 2013 році він був звільнений з-за «невідповідність займаній посаді», а через рік він вступив до лав окупаційних сил.

Share
error: Content is protected !!