СБУ затримало в Києві одного із керівників «Розвідувального управління ДНР»

У столиці української держави Києві був затриманий громадянин України, який брав безпосередню участь у створенні так званного «Розвідувального управління ДНР».

Представники цього «підрозділу» мають відношення до катастрофи МН17 на території Сходу нашої країни.

Про це більш детально йдеться в повідомленні Офісу президента України.

В Киеве задержан один из главарей «ДНР» — Replyua.net

Так, згідно з даними співробітників правоохоронних органів, диверсант продовжував виконувати завдання російських спецслужб.

В Офісі президента України відзначили: «У тому числі, він керував агентурною мережею, яка за його наказами повинна була здійснити цілий ряд незаконних актів і диверсій на підконтрольній уряду території України». Як і в Службі безпеки додали, що затриманий протягом 2014-2020 років виконував функцію одного з «кураторів» керівників так званої «Донецької народної республіки» по лінії ГРУ Генштабу РФ.

Українські силовики уточнили: «У тому числі, як позаштатний представник російських спецслужб, він брав активну участь у створенні так званого« Розвідувального управління ДНР »та інших підрозділів зазначеної терористичної організації». Уже завтра планується арешт затриманого в рамках кримінальної справи про збиття літака рейсу МН17.

Share
error: Content is protected !!