«Секрет успіху»: Надія Мейхер поділилася з підписниками новим одкровенням

Екс-учасниця «золотого складу» культової групи «ВІА Гра» Надія Мейхер поділилася з підписниками новим одкровенням

На своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук співачка розповіла про те, з чим стикається людина на шляху до успіху, передає Politeka.net.

«За кожною мрією стоїть велика праця, мужність, терпіння, непохитність, тверезість розуму, сила духу… Загалом працювати завжди є над чим… Адже наш особистісний розвиток не має кордонів… І тільки закомплексованість сковує людину, їй нічого не залишається, як нарікати на везіння в інших і власну невдачу… ))», – пише вона.

За словами артистки, секрет успіху простий:

«Необхідно наполегливо працювати над собою як в інтелектуальному, психологічному , інтуїтивному, так і фізичному напрямках. Удача не з’являється на порожньому місці… Її потрібно заслужити. І звичайно пам’ятати: якщо справа, якою ви займаєтеся, забираючи багато сил і енергії, не доставляє ніякого задоволення, а навпаки, виникає відчуття спустошеності, немов ваша енергія «спускається в унітаз», потрібно щось змінювати…Адже якщо це допустити, наслідки можуть бути дуже серйозними… невдачі, хвороби, шкідливі звички,психічні розлади тощо) Люблю Вас ! ♥️І бажаю всім Нам Великої Удачі!».

Розповідь зірка доповнила ефектним селфи у пудрово-рожевому платті. На ній, як завжди, мінімум косметики, а кращою прикрасою знімка є посмішка і сяючий погляд красуні.

«І ми вас любимо», «Надія, яка ви красива, чарівна! І як це вірно все сказане вами! », «Завжди будете бажаною MILF», «Ви просто дівчина моєї мрії », «Надія ❤️ ідеальна Душею і тілом жінка!», – пишуть у відповідь у коментарях.

Share
error: Content is protected !!