Сергій Фурса: Депутати, які заявляють що радянська система охорони здоров’я була найкраща

Сергій Фурса нагадав на своїй сторінці в «Фейсбук», що деякі українські депутати вважають радянську систему охорони здоров’я, створену Семашко, найкращою. За словами інвестбанкіра, ці ж люди мало не прямо називають Білорусь країною з найкращою медициною в світі.

Напевно, самі вони їдуть лікуватися від раку в клініки Мозиря, народжують в лікарнях Гомеля, а обстежуються в медустановах столиці Білорусі. Як ні?

Але ж і справді, народжувати наші депутати літають до Сполучених Штатів, обстежуються в європейських і американських клініках, а лікуватися від раку їдуть в Ізраїль або в Німеччину.

Так ось, до тих пір, поки вони не почнуть лікуватися і обстежуватися в Білорусі, всі ці слова про систему Семашко як про кращу в світі нічого не варті. Втім, ті, кому довелося хоча б раз побувати в українській державній лікарні, розуміють — тут навіть обговорювати нічого.

Насправді система Семашко найкраща в світі тільки в одному — згідно зі статистикою, в лікарнях, де вона досі діє, люди не вмирають від коронавіруса.

Share
error: Content is protected !!