Сергій Висоцький: Це не раціонально, кожен хто хоч трохи розуміється в економіці, усвідомлює що ми

Сьогодні скасований рейс, який мав везти наших заробітчан до Великобританії.

Кріпосне право продовжує набирати обертів. У цій ситуації найбільше лякає те, що в його основі навіть не якийсь підступний задум.

Справа в іншому. В основі цього рішення лежить еталонна, гігантська, всесвітня неадекватність, галактичний ідіотизм, тому що кожна людина, яка хоч трохи щось розуміє, то усвідомлює, що ми вже всередині економічної кризи, який буде супроводжуватися дефіцитом робочих місць.

Навіть на фабриках того ж Ахметова буде криза, тому що його продукція в період падіння сировинних ринків буде коштувати в рази менше.

Про це у своєму блозі пише нардеп 8-го скликання, блогер Сергій Висоцький.

Він зазначає, і ось в умовах, коли твоє Держказначейство починає затримувати виплати і, коли у тебе відсутня третина бюджету, ти можеш скинути зі своїх плечей відповідальність за близько півмільйона-мільйон осіб, включаючи членів їх сімей.

Ти можеш отримати стабільне джерело зовнішніх валютних надходжень в Україну. Нехай не 12, як до карантину, а, скажімо 2-3 мільярди доларів. Ці гроші будуть вкинуті в економіку. Саме їх присутність підтримає зайнятість і робочі місця, знизить курсовий тиск, потече в бюджет у вигляді ПДВ.

Тобто, навіть, якщо твоя мета — все вкрасти, тобі ж в таких умовах буде можливість вкрасти більше.

Висоцький пише, тому політика кріпосного права від уряду Зеленського — це не тільки про неповагу до свободам і Конституції, не просто про скотинячому ставленні до українців. Це з усіх боків суцільно нераціональна історія, в якій втрачають і працівники, і просто громадяни, і бюджет, і все. «Ніхто мені не доведе, що при владі не клінічні ідіоти. І це страшно, тому що з раціональним бандитом можна хоч якось домовитися, але будь-які домовленості з ідіотами неможливі за визначенням », — написав Висоцький.

Share
error: Content is protected !!