Сергій Висоцький: В українських сил поки що є тільки одне завдання

Популярний український блогер, нардеп 8-го скликання ВР Сергій Висоцький на своїй сторінці в Facebook пише, якщо говорити коротко, то політику Володимира Зеленського можна охарактеризувати словами «повернути все назад», коли Україна може існувати без України, коли світ і серіали в Москві, коли не треба замислюватися над роллю олігархів, але можна спокійно брати від їх монополій частку і робити за ці гроші свій «Квартал», коли ніяких складних реформ, тому що воно якось само пройде.

Сергій Висоцький зазначає, Зеленський — це колективна український туга за простою життя без складних питань. Це — бажання піти на свій хутір від геополітики, розвитку держави, викликів, втекти на свій хутір, включити чергову серію «Слуги народу» і зануритися в нірвану без часу і простору.

Зеленський — це відповіді пасивного і переляканого обивателя, який на мить переміг мотивованого на розвиток пасіонарія.

Саме тому Зеленський потерпить крах, як і  всілякі проросійські і прорадянські «шістки», бо неможливо прокрутити фарш історії назад, знову отримавши шматок м’яса кольору червоного прапора.

«В українських сил поки що є тільки одне завдання — відкинувши суперечності, об’єднатися заради участі в черговому бою за нашу державу», — резюмував нардеп.

Share
error: Content is protected !!