Ще не все втрачено. В центрі Макєєвки, серед білого дня хоробрі молоді люди зірвали прапори ДНР

У самому центрі тимчасово окупованій бойовиками Макіївки, приблизно о 19 годині біля пам’ятника Леніну група молодих людей, підлітків, зірвали прапори самопроголошеної «Донецької народної республіки», про що повідомляють українські журналісти, блогери, а також телеграм-канал «В Макеевке.В Донецьку. Новини ».

Ресурс пише: «Підлітки взагалі не реагували на зауваження перехожих …  Процвітає вандалізм серед молоді. Але з ним потрібно боротися! ». У пабліку Макеєвки одні користувачі вимагали в прямому сенсі слова, щоб підліткам «відрубали руки» і побили їх за це. Ще одні коментатори такого повідомлення зазначають, що ганчірки неможливо називати прапорами. «Адже це не прапори, а шматочки тканини, які були пофарбовані в червоний, чорний і синій кольори! Хоча, як би там не було, це, з одного боку, муніципальне майно … », — пишуть люди.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський теж повідомив про цей випадок, написавши у своєму акаунті в соціальній мережі «Твіттер», що для подібного роду дій потрібно, щоб у підлітків була величезна сміливість. «На території Макіївки хтось серед білого дня зриває ганчірки« ДНР ». Звичайно, це відчайдушний вчинок ».

«Флаги спущены. Слава Украине!»: Подростки средь бела дня сорвали в Макеевке ДНРовские тряпки

Share
error: Content is protected !!