Що скажуть прихильники ЗЕ? Адвокати Порошенко надали рішення Печерського суду про те, що штурм Музею ім. Гончара був повним беззаконням з боку ДБР-журналіст

Популярний український журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці в Facebook пише, коли Петро Порошенко був президентом України, тоді його прихильники кричали: «Давайте діяти за законом».

Противники говорили: «Ні, давайте по справедливості!».

Дмитро Вовнянко зазначає, тепер Порошенко не президент. Його прихильники кажуть: «Давайте діяти за законом». Противники відзначають: «Ні, давайте по справедливості».

І ось ми чуємо новина про те, що адвокати Порошенко сьогодні надали рішення Печерського суду про те, що штурм Музею ім. Гончара був повним беззаконням з боку ГБР

Журналіст пише, тепер хочеться звернутися до шанувальників Зеленського.

Нехай вони розкажуть нам про «Картини — це Порошенко накрав і їх треба конфіскувати». Нехай розкажуть, чим справедливість прихильників Зеленського відрізняється від справедливості більшовиків Троцького, як вони ще готові топтати закон в ім’я люмпенівської справедливості, сформульованої Кульковим? Вони ж про це мріють — про «відняти і поділити», тільки не говорять.

Share
error: Content is protected !!