Синоптик: Похолодання принесло із собою грози та шквальні вітри

Народний синоптик України Наталія Діденко на своїй особистій сторінці в «Інстаграм» опублікувала свіжий прогноз погоди, повідомивши, щодо похолодання.

За її даними, 8 липня атмосферний фронт переміститься в східному напрямку і спричинить за собою опади. Діденко вказує, що завтра потрібно чекати грозові дощі, місцями шквали і град на Лівобережжі України. І також періодичні дощі пройдуть у західних областях України.

В той же час Київщина, Житомирщина, Вінниччина до Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та Криму — це територія побуде серед сухої погоди.

«Однак все ж головна новина завтрашнього дня — зниження температури повітря, послаблення спеки. У середу вдень очікується + 20 + 26 градусів, на Заході + 18 + 24 градуси, на півдні, на сході, на Дніпропетровщині + 26 + 30 градусів. І тільки в Луганській і Донецькій областях ще буде жарко, до +33 градусів », — розповіла синоптик.

Після цього Діденко повідомила, що подальше ослаблення спеки на півдні і сході України буде 9-10 липня. Вітер в Україні в середу північно-західний, помірний, при грозах поривчастий. «У Києві 8 липня істотні опади — хіба вночі і вранці ще фронт затримається. Повернеться, видно, за парасолькою, як ми частенько щось забуваємо, збираючись вранці на роботу.

У столиці завтра очікується +22, +23 градуси », — написала Наталя Діденко.

Share
error: Content is protected !!