Скандал у Харкові: мама учениці зізналася, чому не носить гроші в школу

Жінка зізналася, що в соцмережах пишуть про те, що її дочку «безкоштовно» 5 років годували Харків’янка Тетяна Блінова, чия дочка постраждала від цькування після скандальної історії зі збором грошей на торт для учнів, розповіла, чому принципово відмовилися від внесків до фонду школи і чому її ситуація має навчити українців. На думку жінки, можна заохотити вчителя, але не по 150 гривень з 30 осіб, передає «КП» в Україні .

«Ми відмовилися платити, коли зателефонувала одна з мам з батьківської трійки: мовляв, ми повинні здати на подарунок вчителю на Новий рік. Відповідаю, що нічого не винна і почула: «Я тоді скажу вчителю, що ви не будете здавати гроші на подарунок». І ми перестали здавати гроші », — розповіла вона.

Блінова відзначила, що на зборах вирішують — потрібні гроші туди, потрібні сюди, заяву підпишіть.

«І тут вчитель виходить з класу, встає мама з комітету і каже:« Ось сума на подарунок вчителю, що ви порадите — покласти гроші або купити золотий ланцюжок? ». На батьківських зборах немає такого, як було раніше — підтягнути той чи інший предмет, все зводиться до того, скільки грошей здати », — розповіла вона.

Також жінка зізналася, що в соцмережах пишуть про те, що її дочку «безкоштовно» 5 років годували, що її ніхто ніколи не бачив і не знав.

«Ми ходили на збори 4 роки, ще в молодшій школі. Всі вони зводилися до того, на що і скільки будемо здавати. Хочу запитати на всю Україну пап, мам, дідусів, бабусь — хто взагалі сказав, що ми повинні носити гроші в школу? Чому це вважається нормальним? », — дивується Блінова.

Вона розповіла, що її чоловік раніше був педагогом, і пішов зі школи, так як директор вимагав від нього збирати з батьків гроші.

«Навіть в нашому класі є батьки малозабезпечені. Вони беруть кредити, щоб дитину тягнути, і при цьому все одно здають, тому що бояться, що дитину заклюють », — розповіла вона.

За словами мами шестикласниці, таке є в кожному класі і в кожній школі України.

«Ось в чому питання — батьки несуть гроші, тому що знають, що якщо не здадуть, це відобразиться на них. Мені навіть моя мама вчора подзвонила і каже: «Тобі було шкода 50 гривень, а твоя дитина тепер страждає». Я кажу: «Мама, таких дітей страждає пів-України, вони бояться сказати» », — розповіла вона.

Також Блінова відзначила, що 50 гривень — це не фонд класу і не фонд школи, там інші суми.

«100 гривень на фонд класу плюс 100 гривень на фонд школи. 50 гривень — це просто на солодкі столи. На місяць виходить десь 250 гривень. Але знову-таки, на подарунки вчителям здають окремо. Папа-глава батьківського комітету написав в мережі, що це на екскурсії. Але немає — на екскурсії ми здаємо теж окремо », — говорить вона.

 

Share
error: Content is protected !!