«Слуг народу» вдруге за тиждень, немов хтось наврочив. Спочатку НАТО і ЄС в Конституції на більш щось гнучке змінити пропонують. Тепер ось уже закон про мову їм не такий

«Слуг народу» вдруге за тиждень, немов хтось наврочив.

Спочатку НАТО і ЄС в Конституції на більш щось гнучке змінити пропонують.

Тепер ось уже закон про мову їм не такий, як треба.

Видно, що в президентській партії зібралися переходити на проросійське електоральне поле з усіх чотирьох можливих, на яких «нові обличчя» отримали депутатські посади і портфелі на Банковій. Але, якщо це єдині заманухи для виборів восени, то кінець для «слуг народу» не за горами.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише телеведуча і блогер Марина Данилюк-Ярмолаева.

Журналіст зазначає, вона особисто поважає право кожної людини говорити в побуті на якій завгодно мовою, але як раз спілкування російською мовою найчастіше ставало засобом спекуляцій і накручування.

Не потрібно забувати, що саме захист російськомовних призвів до появи російських танків, російського Гіркіна і російської псковської дивізії.

А недавно Путін ще й вирішив озброювати всіх російськими паспортами, якщо говориш по-російськи. Тому краще не треба вносити зміни до мовного закону.

Марина Данилюк-Ярмолаева підкреслює, «Слугам народу» варто піаритися на дорогах і економічних реформах, а нардепам від президентської партії краще вчити самим мову.

«Досвід популярного клоуна Дубінського доводить, що можна орально кричати про захист російськомовних людей, а самому шукати європейські преференції для жо * и в Румунії», — написала телеведуча.

Share
error: Content is protected !!