«Слугам народу» доведеться «відповісти за базар», оскільки українці довірливі, але обману не прощають: Журавський

Віталій Журавський нагадав у своєму блозі на сторінках видання «Гордон», що майже всі соціологічні дослідження показують зниження рейтингу партії «Слуга народу» з 43 до 30 відсотків. На думку колишнього народного депутата, основною причиною зниження популярності політичної сили Володимира Зеленського є відсутність в країні справедливості, повідомляє Replyua.net.

Цей запит як і раніше актуальний для українського суспільства, але нова влада досі не змогла його задовольнити. Також не варто забувати, що раніше Володимир Зеленський обіцяв з усіх важливих питань радитися з народом, і не приймати законів, проти яких виступає більшість українського суспільства. Але і цю свою обіцянку нинішній президент не виконав.

Разом з тим парламент так і не зупинив медичну реформу Супрун, суть якої, на думку Журавського, зводиться до принципу «плати або помри». Чи не зняли депутати недоторканність з президента та суддів. Також немає закону про позбавлення народного обранця мандата за прогули і неперсональное голосування. Нічого не було зроблено і для відродження промисловості, здатної створювати тисячі робочих місць і наповнювати держбюджет. Епоха бідності в країні триває, і «слуги народу» отримають на місцевих виборах розплату за невиконані обіцянки. Їм доведеться «відповісти за базар», оскільки українці довірливі, але обману не прощають.

Share
error: Content is protected !!