«Слуги народу» готують новий законопроект, щоб можна було вести перемовини з ДНРівцями-журналіст

Нардепи від «Слуги народу» разом зі своїми колегами з інших фракцій, в тому числі «Голосу», подали феєричний законопроект №2689, де вивели нову юридичне формулювання: «військовий конфлікт неміжнародного характеру». У законопроекті перераховані злочини, вчинені з такого конфлікту, покарання за них, і інше.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише журналіст і блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, цілком слушне запитання — це що за неміжнародний конфлікт такий? Що за маячня? Якщо на нас напала інша держава — це акт війни. Якщо злочинне угруповання сколотила банда з політичними гаслами — це акт бандитизму. Ставлення до них відповідне — все передбачено Кримінальним кодексом, вже сотні судів відбулися.

Навіщо якісь нові політичні формулювання? Відповідь проста — це нове «просто перестати стріляти», нова спроба легалізації бойовиків «ЛДНР».

Дмитро Вовнянко пише, якщо законопроект приймуть, бойовики стануть не злочинцями, а «учасниками конфлікту неміжнародного характеру». А значить — з ними можна вести переговори і домовлятися, як Молдова з Придністров’ям — до сих пір розгрібають на радість Москві.

«Буде збиратися новий Марш патріотів — я піду. ЗЕкоманду треба протверезити », — резюмував журналіст.

Share
error: Content is protected !!