«Сподіваюся ми не підемо по італійському або іспанському сценарію»: МОЗ розповів, до чого варто готуватися українцям через коронавірус

Влада почнуть повертати жорсткі обмеження, коли в лікарнях не буде вільних місць для хворих.

Слідом за прем’єр-міністром Денисом Шмигаль про можливість посилення карантинних обмежень заявив глава МОЗ Максим Степанов. Про таку ймовірність він розповів на брифінгу в середу, 1 липня, передає Кореспондент.

«Я є одним з найбільших прихильників того, щоб ми якомога швидше взагалі скасували будь-які карантинні обмеження, але я розумію, що це станеться, коли ми взагалі перестанемо фіксувати захворюваність коронавірусної хворобою, тоді ми можемо не користуватися масками, не користуватися іншими нашими порадами і рекомендаціями. Зараз цифри говорять зворотне … Я сподіваюся, що ми не підемо по італійському або іспанському сценарію, коли нам потрібно буде вводити жорсткі обмеження.
Такі жорсткі введення можливі лише при значному ускладненні ситуації — це коли медична система буде не в змозі впоратися з кількістю хворих COVID-19. Коли в лікарню привозять хворого, а вільних місць в лікарні немає … При загостренні ситуації, у нас можуть вводитися серйозні додаткові обмеження, в тому числі і жорсткий карантин «, — зазначив він.

Також він запевнив, що Одесу та інші курорти поки не закриватимуть.

Відзначимо, останнім часом ситуація з коронавірусів в Україні погіршилася. Так, за минулий тиждень кількість нових випадків зараження зросла майже в два рази.

У той же час, в останні дні добовий приріст захворюваності знижується.

Share
error: Content is protected !!