Справа генерала СБУ і зрадника батьківщини: Суд постановив

Вчорашня новина про викриття одного з генералів СБУ, який, за даними відомства, працював на ФСБ, буквально шокувала не тільки українців, а й всю світову спільноту.

А сам глава Служби безпеки нашої країни Іван Баканов поспішив заявити, що це було найсерйозніше викриття за всі роки незалежності України.

Сьогодні, п’ятнадцятого квітня, суд Києва в Шевченківському районі обрав запобіжний захід генерал-майору СБУ Шайтанову Валерію, про що інформує прес-служба суду на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Наскільки відомо, п’ятнадцятого квітня слідчий суддя Шевченківського районного суду Києва задовольнив клопотання старшого слідчого Головного слідчого управління Служби безпеки України, застосувавши відносно затриманого запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до чотирнадцятого червня 2020 року.

Крім того, слідчий суддя зобов’язав слідчого, а також прокурора в кримінальному провадженні забезпечити Шайтанову невідкладне медичне обстеження з метою встановлення наявності у останнього хронічних захворювань. Якщо такі будуть виявлені, то потрібно буде вжити заходів для забезпечення затриманому лікування.

Share
error: Content is protected !!