Справді мужній крок.Перша парафія МП на Львівщині підтримала єдину церкву

Парафія храму святих апостолів Петра і Павла в Жовкві Львівської області перейшла від Московського патріархату до єпархії єдиної Православної церкви України.

Про це написав настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов в Facebook «Жовква — моє місто», уточнивши, що приєднання відбулося 22 грудня.

«Дане рішення було прийнято на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму. Напередодні Різдва Христового, нехай дух єдності і любові огорне всіх нас і зробить наші серця смиренними яслами Немовля Христа», — написав він.

Також митрополит Львівський і Сокальський Православної церкви України Димитрій Рудюк в Facebook привітав прихожан і настоятеля храму з переходом до єдиної церкви.

«Щиро вітаю православних жовківчан — прихожан храму св. Петра і Павла м. Жовква на чолі з настоятелем о. Архимандритом Маркіяном (Каюмовим) з тим, що вони зробили мужній крок і перейшли в юрисдикцію Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України, змінивши свою приналежність з МП на Єдину Помісну Православну Церкву України «, — зазначив Дмитро.

Share
error: Content is protected !!