Стало відомо, як зараз почувається перша леді Олена Зеленська

Стало відомо, як зараз почувається перша леді Олена Зеленська.

Про це розповідається в українських засобах масової інформації, передає Hyser.

Ще недавно вся Україна була вражена новиною про те, що Олена Зеленська заразилася коронавірусом. Спочатку стан першої леді було задовільним, але вже після пішло ускладнення, яке вимагало негайної госпіталізації.

У перший час дружина президента перебувала на самоізоляції далеко від Володимира Зеленського та дітей. Само собою діти і сам президент відразу ж пройшли тест на коронавірус, результати яких були негативними. Згідно з протоколом, президент і без того часто проходить тестування, як і його дружина.

На даний момент не відомо точно де і коли змогла підхопити коронавірус перша леді, але контактна група людей була відразу ж повідомлена про подію. На даний момент перша леді продовжує лікуватися від коронавірусної інфекції Covid-19 в лікарні. Також, тепер їй доводиться лікуватися і від двосторонньої полісегментарної пневмонії.

У прес-службі йдеться про те, що Олена Зеленська сьогодні відчуває себе набагато краще і поступово приходить до тями. При цьому вона проходить антибактеріальну терапію і знаходиться в ізоляції, а за нею доглядають лікарі.

Нагадаємо, що коронавірус у першій леді було виявлено ще 12 червня за допомогою ПЛР-обстеження. 16 червня вона була госпіталізована в одну зі столичних лікарень Києва.

До слова, дана публікація в соціальній мережі Facebook, на офіційній сторінці Офісу президента була сприйнята дуже сумнівно користувачами. Люди стали шукати відповіді на запитання про те, чому лікування проходить настільки довго. Іншим же здалося, що дана інформація не є стоїть: «І нащо людям Які на карантіні витрат останні заощадження, много залиша без роботи не могут віплатіті кредити, діти в багатьох и досі НЕ могут піті до садочків … ця інформація ??? І чому немає такого Звіту по кожному ІНШОМУ українцю, что хворів чи хворіє на COVID-19 ??? »

Відзначимо, що в своєму інтерв’ю Володимир Зеленський розповів про думках спеціально заразитися коронавірусів. Президент хотів зробити це для того, щоб пройти цей складний процес і наочно показати, що з ним можна боротися.

Share
error: Content is protected !!