Степанов заспокоїв віруючих: закривати церкви через зростання заражень коронавіруса не будуть

Поширені в засобах масової інформації чутки стосовно ймовірності закриття церков на карантин через сплеск COVID-19 не відповідають дійсності, незважаючи на те, що свого часу МОЗ назвало богослужінням одним з факторів різкого зростання кількості хворих. Як передає Replyua.net, про це глава відомства Максим Степанов заявив на брифінгу у Львові. З його слів, він ніколи не звинувачував церкви в порушеннях, які привели до сплеску захворювань.

«Я вважаю, що тут потрібно просто взяти і подумати про здоров’я своїх прихожан. Якщо є така проблематика, просто виправити її. А будь-яких заяв щодо … Я навіть не знаю, як це коментувати. Яке закриття церков? Уже почали вигадувати не з того, що я говорив, а самостійно », — зазначив Степанов. Цікаво, що в кінці липня Степанов висловив думку, що зростання захворюваності COVID-19 в Україні спровокована порушенням карантину на богослужіннях і в громадському транспорті. Високопоставлений чиновник додав, що богослужіння стали головною причиною зростання числа пацієнтів з коронавірусом на заході України, особливо в селах.

У зв’язку з цим Всеукраїнська рада церков виступив із заявою, закликавши не узагальнювати звинувачення щодо релігійних громад.

Share
error: Content is protected !!