Супрун подала в суд на журналіста відомого телеканалу. В чому справа?

В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун подала в суд позов про захист ділової репутації та спростування недостовірної інформації проти журналіста, ведучого програми “Гроші” на телеканалі “1+1” Олександра Дубинського.

Позов стосується оприлюдненої Дубинським інформації про нібито відмивання бюджетних коштів через фонд “Захист патріотів”.

Про це Супрун повідомила в Facebook, пише Цензор.нет.

“На Олександра(Дубинського, – Ред.) щонайменше чотири рази подавали позови до суду. Усі справи стосуються спростування інформації, недостовірної інформації, надання доказів та захисту ділової репутації. Отримала багато повідомлень і коментарів, щодо необхідності подавати в суд також.

Вирішила протестувати такий інструмент захисту правди, оскільки як ми бачимо від спростування фейків — тенденція щодо їхньої появи не зменшується. Щойно зареєстрували позовну заяву про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації в Солом’янському суді (Києва, – Ред.)”, – написала Супрун.

При цьому вона зазначила, що “динаміка інформаційних атак на роботу Міністерства охорони здоров’я України знову набирає обертів”.

За словами в.о. міністра, “фейки поширюють опоненти змін (в системі охорони здоров’я – Ред.)

Супрун вважає оприлюднені Дубинським матеріали “замовними”.

Олександр Дубинський відреагував на заяву Супрун про подачу позову в Facebook.

“Люблю, коли потішні злодії з оточення Порошенка-Гройсмана йдуть до суду і починають розкривати свої особисті дані.

Із задоволенням зроблю з пані Супрун в суді те, що мріють зробити з нею мільйони українців, які зіштовхнулися з її “реформами”, – зазначив журналіст.

Нагадаємо, журналіст Дубинський на початку травня на своєму сайті оприлюднив інформацію про нібито розкрадання через громадську організацію “Захист патріотів”, яку очолює чоловік У.Супрун Марко Супрун, 20 млн грн, виділених на підготовку і підвищення кваліфікації медперсоналу.

У МОЗ спростували цю інформацію і заявили, що вона не підтверджена справжніми документами.

Джерело

Share
error: Content is protected !!