Супрун: Ця фігура досі залишається найкрутішим українським оповідачем. Проти нього був безсилий Радянський Союз, безсила сьогодні і Росія

За словами в.о. міністра охорони здоров’я України, ця фігура досі залишається найкрутішим українським оповідачем. Проти нього був безсилий Радянський Союз, безсила сьогодні і Росія.

Про це Уляна Супрун написала в Facebook з нагоди 205-річчя Тараса Шевченка , передає “Діалог.UA“.

Супрун додала, що творіння Шевченка стали “вірусними” ще до того, як виникли нинішні соцмережі. Шевченко – це той код, який не раз рятував і буде рятувати український народ.

“Його історії про наші випробування, любов, трагедії, лють і перемоги стали тим кодом, який пізніше неодноразово рятував українців в критичні моменти. Тим кодом, який не змогла стерти Російська Імперія, не зміг ігнорувати Радянський Союз і не маємо права забути ми сьогодні” , – написала міністр.

За словами Супрун Шевченко – приклад людини, сила якого перевертала зсередини цілі імперії.

“Шевченко – це приклад вільного українця, який говорить” ні “злу і несправедливості. Якого не можна купити багатством або славою. Его якого здорове і сильне, але не хворе. Справжній супергерой ще до того, як малювати його таким стало трендом”, – заявила Супрун.

Вона також зазначила, що сьогодні багато творці в Україні, та й у світі, вибирають для своєї творчості саме образ Тараса Шевченка. І саме цей поет сподвигає українців до саморозвитку.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Джерело

Share
error: Content is protected !!