Сюрприз від НАТО. Керченська протока буде захищена!

Кораблі НАТО захищатимуть українські судна в Керченській протоці.

Північноатлантичний Альянс готує пакет заходів зі стримування агресії Росії в акваторії Чорного моря, який, зокрема, передбачає відправку кораблів для забезпечення проходу суден ВМС України через Керченську протоку. Про це розповіла журналістам представник США при НАТО Кей Бейлі Хатчисон, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, пакет заходів, розроблений Альянсом, передадуть міністрам закордонних справ.

«Ці заходи передбачають посилення спостереження, у тому числі повітряного, в той час як більша кількість кораблів країн НАТО буде входити в Чорне море, щоб забезпечити безпечний прохід суден через Керченську протоку в Азовське море», – повідомила Хатчисон.

Вона додала, що НАТО також важливо забезпечити безпеку в чорноморському акваторії для кораблів Румунії, Болгарії та Грузії.

Крім того, на брифінгу представник США при Альянсі розповіла, що на зустрічі очільників МЗС тема Росії буде на першому місці, оскільки ця країна представляє загрозу НАТО і Сполученими Штатами Америки.

«Я думаю, що будуть обговорюватися всі аспекти російської загрози. Це включає в себе дії в Керченській протоці, це включає в себе так звану анексію Криму, окупацію Грузії, атаку на Скрипаля, порушення ДРСМД», – пояснила Хатчисон.

Джерело

Share
error: Content is protected !!