Так буде з кожним: українські бійці жорстко покарали депутата-любителя «руського міра»

Екс-депутат раніше виїхав з України у Білорусь, але вирішив відвідати рідне місто, де в одному з кафе перетнувся зі своїми опонентами

У Чернігові бійці-добровольці влаштували бійку з колишнім депутатом обласної ради і любителем «російського світу» Андрієм Кислим. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив екс-боєць «Азова» Олександр Тарнавський.

За його словами, екс-депутат раніше виїхав з України у Білорусь, але вирішив відвідати рідне місто, де в одному з кафе перетнувся зі своїми опонентами.

На відео, опублікованому в мережі, видно, що в Кислого кілька разів плюють, а судячи з фото і навіть застосовують фізичну силу.

«Розкажи про те, що ми нацики тупі! Через таких, як ти, тут війна! Розкажи в обличчя донецькому. Ти був там, ні, мразь? Давайте обоссим його!» — кажуть люди, звертаючись до екс-депутата.

«Вчорашня зустріч з черговим ватником довела: жорстка розмова в тисячу разів ефективніше будь-яких умовлянь. Хочете доказів? — Цей любитель «русського міра» вже через пару годин після зустрічі був в Білорусі», — зазначив Тарнавський.

1

Примітно, що в коментарях під постом сам Кислий розповів власну версію події, показав фото з Парижа, де він знаходиться, а також закликав до «переговорів з Росією і «ДНР». Сторінка кислого у Facebook рясніє заявами про те, що на Донбасі знищують мирне населення «обколоті нацики» і іншими типовими пропагандисткими штампами.

 

Share
error: Content is protected !!