«Там взагалі Тимошенко збиралася жити»: Ющенко розповів як Межигір’я потрапило до лап Януковича

Колишній президент України Віктор Ющенко категорично відкинув свою провину в передачі резиденції Межигір’я із державної власності в приватну. «Ось я тут зовсім ні при чому», — сказав Ющенко в інтерв’ю НВ, зазначають Патріоти України.

Екс-президент розповів, що, ще будучи прем’єром, вважав правильним передати всі резиденції з балансу уряду на баланс Державного управління справами (ДУС), яке підпорядковується президентові України. І вже парламент під керівництвом спікера Володимира Литвина передав резиденції з балансу ДУСі для обслуговування парламенту і далі Віктору Януковичу.

Під час президентства Януковича Межигір’я, буквально напхане позбавленою смаку розкішшю, стало символом корупції.

Кореспондент видання підкреслив, що саме Ющенко підписав рішення про передачу Межигір’я. На це третій президент, в котрого «оці руки не крали» відповів, що не міг не підписати.

«Парламент ухвалив рішення, я на нього не міг впливати. Хоча я не був від нього в захваті. Там взагалі Тимошенко (лідер Батьківщини Юлія Тимошенко) збиралася жити», — сказав Ющенко.

Крім того, Ющенко зазначив, що жодного разу не бував в Межигір’ї після втечі Януковича до Росії.

Пізніше пресс-служба Батьківщини назвала неправдивою заяву Ющенка.

«Заява Віктора Ющенка про те, що він був змушений віддати державну резиденцію Межигір’я Януковичу через те, що там мала жити Юлія Тимошенко, свідчать про серйозну прірву між реальністю та світом фантазій екс-президента», — сказано у повідомленні.

Слова Ющенка політсила назвала «маячнею», зауваживши, що достовірним є лише один факт, що сам Ющенко підписав рішення про передачу державної резиденції Януковичу.

У коментарі «Батьківщини» також йдеться: «Не можемо не відзначити вибірковості пам’яті Віктора Андрійовича, який примудрився забути дві суттєві речі. Перша, що Юлія Тимошенко жодного разу за час перебування в політиці не скористалася ні одною пільгою, а тим більше — службовим житлом. Друга, що сам Віктор Ющенко в порушення всіх законів і моралі, попри прохання і вмовляння не з’їжджав з шикарної президентської державної дачі цілих чотири роки після завершення своїх повноважень».

«Нам навіть соромно нагадувати, що Ющенко залишив держдачу після Революції Гідності та втечі свого патрона Януковича. Усі ж знають про «близькі стосунки» двох Вікторів, які підтвердилися у знайденій «чорній бухгалтерії» Партії регіонів», – зазначили в партії.

«З огляду на все перелічене, ми глибоко стурбовані станом психічного здоров’я Віктора Ющенка. Шкода, що Лікарня майбутнього, де йому могли б допомогти, попри зібрані його дружиною кошти так і не була збудована», — заявили в Батьківщині.

джерело

Share
error: Content is protected !!