Тарас Чорновіл: Не думав, що українці колись самі добровільно проголосують, щоб таке було у себе вдома. І це тільки початок

Відомий український політолог Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, про стрілянuну в Броварах і про бандитські розборки вже висловилися всі. Тут важливо лише звернути увагу на один момент. В Україні раніше подібних 0збр0єних б@ндитських зіткнень, де б приймали участь десь 100 учасників і де б застосовувалася вогнепальна зброя — не було. Важливо врахувати, що в таких масштабах, посеред міста і з таким відчуттям безкарності — точно не було. Навіть в бурхливих дев’яностих. Навіть в Донецьку.

Він зазначає, правди заради треба визнати, що виключення було навесні 2014 року, коли наші міста на сході захоплювали російські бойовики. Якщо подивитися відеозаписи, які є в мережі, то можна провести паралель з тими відеозаписами, які зробили на Грецькій в Одесі 2 травня. Насправді, це вже навіть не дзвіночок, це сирена, коли влада займається дерибаном і політичними переслідуваннями, коли правоохоронці гвалтують і катують, коли ГБР штурмує музеї, а ГПУ кіностудії, на вулиці виходять справжні господарі хаосу — бандити. На цей раз їх переловили, кого-то, можливо, навіть посадять, але першопричини цього нового розгулу б@ндитизму ніхто і не думає усувати.

«За загальним враженням від побаченого, я одного разу опинився в оточенні чогось подібного. Було це в 1978 році в Барнаулі. Не думав, не гадав, що українці колись самі добровільно проголосують, щоб таке у себе вдома було. І це тільки початок. Якщо не виправити тупу торішню помилку », — резюмував політолог.

Share
error: Content is protected !!