Тимошенко: Кабмін має відмовитись від подвійних стандартів

В ході проведеного сьогодні, 18 травня, засідання погоджувальної ради голів парламентських фракцій і груп лідер партії «Батьтківщіна» Юлія Тимошенко заявила, що уряд має відновити роботу транспорту в Україні, а також закликала владу відмовитися від подвійних стандартів.

При цьому політик нагадала, що Верховна Рада з сьогоднішнього дня фактично виходить з карантину, а ось українці не можуть дістатися до роботи громадським транспортом.

З огляду на це Тимошенко додала, що команда очолюваної нею політсили звернулася до влади з вимогою зробити все можливе, щоб люди мали можливість повернутися до роботи в звичайному режимі.

«Якщо Верховна Рада вийшла з карантину і працює в звичайному режимі, незважаючи на постанову уряду, то, безумовно, треба також досить прискорено дати можливість людям нормально працювати і пересуватися. Ми будемо наполягати на цьому, тому що далі це вже перетворюється на абсурд.

Коли ресторани депутатів працюють, а будь-які заклади, що належать малим підприємцям, — ні. Коли Верховна Рада працює на повну потужність, а всім іншим це заборонено робити.

Подвійні стандарти потрібно припиняти! », — підкреслила Тимошенко.

Share
error: Content is protected !!