Тимошенко просила Варфоломія відкласти надання томосу про автокефалію в зв’язку з «нестабільною ситуацією в Україні»

Політолог Володимир Цибулько в прямому ефірі «Свободи слова» на ICTV у своєму зверненні до присутнього в студії президенту Петру Порошенко за деструктивну діяльність деяких політиків про надання Україні Томосу про Автокефалії звернув увагу, що претендент на посаду президента Юлія Тимошенко за кордоном просила не надавати Української церкви Томос про автокефалію. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він розповідає, що під час особистої зустрічі влітку поточного року Тимошенко мала непублічні переговори з Вселенським Патріархом Варфоломієм, якому наполегливо пропонувала відстрочити надання Томосу про Автокефалії УПЦ, посилаючись на «нестабільність в державі».

Тимошенко майже годину переконувала Вселенської Патріархії в тому, що Україна поки що не готова до таких процесів, і рекомендувала перенести питання про надання Томосу на період після.

Павло Нусс зазначає, перший висновок, який з цього слід винести — Тимошенко відверто

захищає інтереси РПЦ і Москви, і це для нас вже не секрет — в разі своєї перемоги в 2019 році питання Томосу, питання НАТО і ЄС будуть заморожені, як мінімум.

Другий висновок — Тимошенко настільки хоче стати главою держави, що такі важливі, історичні та стратегічні питання, як об’єднання українських православних церков — ставить нижче, ніж своє прагнення перемогти Порошенко.

Share
error: Content is protected !!