Тимошенко зробила заяву про коронавірус: Слова лідера партії «Батьківщина» можуть потрясти простих українців

Юлія Тимошенко, як досвідчений політик не могла не висловити своєї думки з приводу коронавирусной інфекції. Слова лідера партії «Батьківщина» можуть потрясти простих українців.

Про це пише akcenty.com.ua.

У зв’язку з закриттям на карантин і застосуванням безпрецедентних заходів безпеки, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зробила гучну заяву. Воно стосується реальної статистики за кількістю хворих і померлих від коронавируса людей в Україні.

Прості українці, які мають сумний досвід різного роду потрясінь, мають тенденцію до покупки великої кількості товару довгого терміну зберігання.

Не дуже довіряючи владі, громадяни читають різні джерела в Інтернеті, які можуть нагнітати паніку і змусити боятися за своє здоров’я. Так, заява Юлії Тимошенко може змінити деякі погляди, що переважають сьогодні в Україні.

Юлія Володимирівна Тимошенко, народний депутат і глава партії «Батьківщина», виступила з промовою, в якій заявила про більшу кількість хв0рих і п0м*рлих українців, ніж офіційно відомо.

Насправді правду не говорять і все приховують від громадян, стверджує Юлія Тимошенко.

За словами Юлії Тимошенко, уряд приховує справжню інформацію про те, що насправді відбувається з коронавірусів. Але часу на розмови вже не залишилося, тільки чесна статистика зможе показати справжній стан справ.

Юлія Тимошенко, як людина, яка має доступ до досить точної інформації, знає, що говорить. Однак ніхто зараз і уявити собі не може справжню статистику щодо захворювання.

Share
error: Content is protected !!