Треба зібратися і обговорити: Лукашенко запросив генпрокурорів України та РФ в Білорусь, щоб вирішити долю «33 богатирів»

Олександр Лукашенко в ході сьогоднішньої наради, присвяченої питанням забезпечення безпеки виборчої кампанії, також дав розпорядження запросити в Білорусь генеральних прокурорів України та Російської Федерації.

За словами білоруського президента, це дозволить зняти всі дозвільні розмови щодо так званих «33 богатирів»

Іншими словами, Лукашенко запросив генпрокурорів України і Росії для того, щоб обговорити затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», а також подальшу долю затриманих під Мінськом осіб.

Президент Білорусі також повідомив, що раніше він досить довго обговорював це питання з Володимиром Зеленським. Глава держави підкреслив, що в даній ситуації він зайняв однозначну позицію — є законодавство Білорусі, і правопорушення ці люди здійснювали на білоруській території.

Разом з тим Лукашенко запропонував, щоб генеральні прокурори трьох країн обговорили ситуацію, і прийняли рішення щодо подальших дій, керуючись, в тому числі, і нормами міжнародних договорів і угод.

Share
error: Content is protected !!