«Трійка лідерів»: астролог назвав Зодіаків-довгожителів

Всім відомо, що на здоров’я і довголіття впливає маса чинників — від генетики до екології. Виявляється, свою роль грає ще й знак Зодіаку. Астролог В. Туєв проаналізував гороскопи тисячі двісті дев’яносто шість чоловіків і 504 жінок, які прожили понад 85 років, і визначив зоряну «трійку лідерів». пише fatelines.

Результати його дослідження викликали інтерес вчених: адже вони давно встановили, що тривалість життя безпосередньо залежить від характеру людини, його ставлення до себе і до світу. А це багато в чому визначає сузір’я, під яким ви народилися. Лікар-геронтолог Наталя Зотова стверджує, що характеристики виявлених Туєв знаків Зодіаку повністю збігаються з психологічними портретами основних типів довгожителів.

Як виявилося, найдовше живуть Терези — представники знака, що символізує рівновагу і мудрість. Люди, народжені під заступництвом Терезів, як правило, товариські, легко вливаються в будь-який колектив, прекрасно адаптуються в самих різних умовах, з посмішкою переживають невдачі. Терези — природжені миротворці і дипломати, вони всіляко уникають конфліктів і агресії.

Серед кращих якостей Терезів — співчуття, люб’язність, благородство, добродушність, легке відношення до життя, вміння дружити і співпрацювати, прагнення до справедливості, любов до інтелектуальних занять.

А ще більшості Терезів від народження відомий секрет краси і внутрішньої гармонії. Адже їм ворожить сама Венера! Яке це має відношення до тривалості життя? Саме пряме. Вчені, дослідники і люди мистецтва різними шляхами приходили до одного і того ж висновку: краса, дійсно, здатна врятувати світ.

Наприклад, Сергій Павлович Корольов, батько вітчизняного ракетобудування, оцінював будь-яку роботу з точки зору … зовнішнього досконалості, навіть коли мова йшла всього лише про зварювальному шві. Якщо спайка добре виглядає — значить, і якість її відмінне.

Письменник Іван Єфремов в «Лезі бритви» визначив красу як «оптимальну форму пристосування», коли на ту чи іншу дію витрачається мінімум енергії. Саме тому, на його погляд, людина неусвідомлено тягнеться до прекрасного.

Що ж, давайте підведемо підсумки. Ваги усіма мислимими і немислимими способами намагаються уникати стресів і сподіваються тільки на краще. Така «формула життя» повністю збігається з висновками геронтології: стрес вкорочує вік, оптимістичний настрій його продовжує.
До речі, якщо ви знайомі з основами психології, то напевно помітили, що характеристика знака Терезів дуже близька до опису сангвініка. І це теж не випадково: давно доведено, що люди, що володіють цим темпераментом, живуть довше інших.

Друге місце дісталося жінкам-Рибам. Їх секрет довголіття полягає в умінні щиро співчувати, співпереживати. Одна типова Рибка зізналася, що якось раз, намагаючись отримати відповідальну посаду, вона свідомо, з власної ініціативи відмовилася від боротьби, поступившись місцем суперниці. «Я всіма фібрами душі відчувала, як моя конкурентка жадала перемоги, як сильно вона буде страждати в разі поразки».Наша героїня вирішила зійти з дистанції, хоча знала, що у неї самої відмінні шанси на удачу. І, що дуже важливо, ні хвилини не шкодувала, що не відчувала себе жертвою — навпаки, була щаслива за суперницю.

Крім того, у ніжних, романтичних, мрійливих Риб є дуже сильний механізм захисту від стресу. На крилах уяви вони без праці відлітають в світ власних ілюзій, в якому немає проблем, де можна спокійно плавати на хвилях своєї мрії. До речі, такі подорожі не тільки сприяють душевній рівновазі (що в підсумку продовжує життя), але і допомагають втілити фантазії в реальність.

І замикають «трійку лідерів» жінки, народжені під знаком Водолія. Проблеми, з якими кожен стикається в повсякденному житті, їх мало цікавлять. Типові Водолейки дивляться на світ звисока, дещо відсторонено. Всі їхні плани і надії спрямовані в далеке і неодмінно прекрасне майбутнє. Така життєва позиція закладає в їхній підсвідомості своєрідну «програму довголіття». До того ж Водолії високо цінують дружбу, вони миролюбні і доброзичливі, що дозволяє уникати конфліктів.

Чи означає це, що у інших знаків Зодіаку мало шансів дожити до ста років? Ні звичайно. Просто Терезам, Рибам і Водоліям пощастило трохи більше: зірки з доброї волі наділили їх рисами характеру, необхідними для довгого життя. Ну а всім іншим варто брати з них приклад і виховувати потрібні якості самостійно.

Share
error: Content is protected !!