У Львові невідомі нелегально розклеїли на білбордах антирекламу проти Зеленського

У Львові невідомі особи без дозволів розклеїли на білбордах антирекламу кандидата в президенти України Володимира Зеленського. Декілька щитів з «чорним» піаром проти Зеленського з’явилися на вулицях міста у п’ятницю, 9 лютого, напередодні виступу у львівському цирку студії «Квартал 95».

На одному з білбордів був напис «Весною житимемо по-новому. У федеральному окрузі», а на ще двох: «Весна прийде – будуть нові жарти про хохлів». В оформленні антиреклами також використали кольори та гасло передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. Про це пише zahid.net.

Власником білбордів, на яких з’явилися постери проти кандидата в президенти, виявилась рекламна компанія «Наша справа». Директор компанії Денис Дем’янишин розповів, що вони дізналися про випадки незаконного розміщення реклами на своїх щитах вранці 9 лютого.

«У п’ятницю вранці нам повідомили, що висить така реклама. Ми зробили об’їзд по всіх наших площинах і виявили три таких випадки: на вулицях Хмельницького, Личаківській і Городоцькій. Вирішили демонтувати цю рекламу і повідомили правоохоронців. Сьогодні всі ці три білборди вже чисті», – розповів Денис Дем’янишин.

З приводу появи незаконної реклами до правоохоронців також звернулася Львівська міська рада. Директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич розповіла ZAXID.NET, що від посадовці вже підготували заяву в поліцію.

«Йдеться про розміщення незаконної реклами без відома компанії-власника білбордів. До того ж ця реклама принижує людську гідність, тому ми вирішили звернутися з заявою в правоохоронні органи», – розповіла Гелена Пайонкевич.

Раніше проти появи у Львові нелегальної реклами проти Володимира Зеленського на своїй сторінці у Facebook висловився мер міста та кандидат у президенти України Андрій Садовий.

Джерело

Share
error: Content is protected !!