У разі перемоги Володимира Зеленського стало відомо хто стане міністром закордонних справ

У разі перемоги Володимира Зеленського у другому турі президентських виборів, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк може стати міністром закордонних справ.

Таку заяву зробив народний депутат Сергій Лещенко, який входить в команду Володимира Зеленського, пише «Новое время».

Лещенко зазначив, що на зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією Зеленський тестував публіку, як вона сприйме призначення Данилюка міністром закордонних справ.

Але рішення поки не фіналізоване,
– додав Сергій Лещенко.

Олександр Данилюк, Сергій Лещенко, екс-міністр економіки Айварас Абромавичус і колишній член НАЗК Руслан Рябошапка сформували групу радників Зеленського в розпал президентської гонки.

Лещенко запевнив, що Зеленський не оголосить кандидатуру прем’єр-міністра, бо її призначає Верховна Рада.

Ось главу НБУ Зеленський обіцяв не чіпати, бо у нього семирічний контракт,
– додав радник Зеленського.

Олександр Данилюк заявляв, що команда кандидата в президенти Володимира Зеленського у разі його перемоги на виборах має намір одразу почати реформи тих галузей та систем, зміни в яких були лише імітовані.

До слова, у штабі Володимира Зеленського за годину до закриття дільниць почали прибувати політики і громадські діячі – екс-співголова НАЗК Руслан Рябошапка, народний депутат Сергій Лещенко та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк. Лещенко та Данилюк не раз в ефірі 24 каналу висловлювали позицію підтримки Володимира Зеленського.

Джерело

Share
error: Content is protected !!