У штабі Порошенка відповіли на відеозвернення Зеленського про бездіяльність Порошенка

Критика кандидата в президенти Володимира Зеленського на адресу чинного глави держави Петра Порошенка щодо питання звільнення утримуваних Росією 24 українських моряків є несправедливою. Про це заявила представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко, коментуючи нове відеозвернення Зеленського.

“Протягом війни протягом п’яти років більше трьох тисяч полонених були звільнені з полону Росії, так з боку сепаратистських формувань Донецька і Луганська”, – зазначила Луценко в коментарі телеканалу «Прямий», пише InfoResist.

Луценко також звернула увагу на те, що Порошенко закликає звільнити полонених, у тому числі українських моряків, на кожній зустрічі з міжнародними партнерами. У зв’язку з цим, каже Луценко, заява Зеленського відносно 24 моряків є несправедлививою по відношенню до тих 70 українців, які залишаються в полоні в Криму, Росії та на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Як відомо, напередодні кандидат у президенти Володимир Зеленський записав нове відеозвернення до свого опонента Петра Порошенка, звинувативши главу держави в тому, що він забув про полонених українських моряків, “бігаючи по телеканалам у пошуках Зеленського”.

Джерело

Share
error: Content is protected !!