У Європі назвали найчеснішого кандидата у президенти України: несподіваний результат

Британське видання The Economist у статті про політичну ситуацію в Україні виділило лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка як найчеснішого політика серед можливих кандидатів у президенти України.

«Підтримка (Гриценка, — ред.) зростає, незважаючи на відсутність грошей і доступу до засобів масової інформації, які контролюють олігархи. Деякі виборці все ще хочуть чесності від своїх політиків», — пише автор публікації.

У статті йдеться про те, що нинішня влада України перешкоджає викоріненню корупції в країні.

«Держава не виконує своїх основних функцій щодо гарантування безпеки та справедливості», — наводить The Economist цитату Гриценка, називаючи його «нетиповим, без підтримки олігархів політиком».

The Economist, описуючи політичне становище країни, проводить паралель із серіалом «Слуга народу», іронічно зазначаючи, що ситуація зайшла так далеко, що комік Володимир Зеленський, який зіграв у серіалі головну роль, зараз вийшов у топи рейтингів на вже справжніх майбутніх президентських виборах.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у низці соцопитувань Анатолій Гриценко продемонстрував один із кращих результатів у рейтингу довіри серед українців як майбутній кандидат у президенти.

Джерело

Share
error: Content is protected !!