У Зеленського не жартують: На програму «Схеми» подаватимуть в

В Офісі президента України вирішили подати в суд на програму журналістських розслідувань «Схеми», в якому буде вимога спростувати інформацію про зустріч Володимира Зеленського з керівником російської Ради безпеки Миколою Патрушевим Омані.

Інформація відповідного змісту розміщена в прес-релізі Офісу президента. Таким чином, в Офісі глави держави стверджують, що інформація в сюжеті програми про цю зустріч «цілком і повністю не відповідає дійсності».

«Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто або в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався іншим способом з Миколою Патрушевим», — підкреслюється в повідомленні.

Більш того, Офіс розцінив розслідування програми як «домисли і відомості з якихось таємних джерел» і маніпуляцію громадською думкою.

«Офіс президента України чекає від програми« Схеми »спростування відомостей, що не відповідають дійсності, і припущень, зроблених на їх основі. Ми звертаємося до суду з позовом, в якому вимагати спростувань і вибачень », — підкреслюється в повідомленні.

Джерело

Share
error: Content is protected !!