У Зеленського вирішили терміново звільнити мера Кличка

Глава Офісу президента Андрій Богдан направив до Кабміну прохання про звільнення Віталія Кличка з посади очільника КМДА.

Рішення аргументовано 118 статтею Конституції України. Відповідний документ з посиланням на власне джерело опублікував на своїй сторінці в Facebook шеф-редактор OBOZREVATEL Орест Сохар.

“Як повідомляють мої джерела, глава Офісу президента Андрій Богдан відправив міністру Кабінету міністрів Олександру Саєнку лист з проханням зробити подання про звільнення Віталія Кличка з посади голови КМДА. Почалося”, – уточнив інформацію Орест Сохар.

У документі з підписом Богдана йдеться, що Кличко може бути звільнений у зв’язку з тим, що голови місцевих адміністрацій призначаються і звільняються президентом України за поданням Кабміну.

“Законом України “Про місцеві державні адміністрації” визначено, що голови місцевих держадміністрацій призначаються на строк повноважень президента, в разі обрання нового президента продовжують здійснювати свої повноваження до призначення в установленому порядку нових”, – повідомляється в листі Богдана.

Одержання листа з таким змістом підтвердив прессекретар Кабінету міністрів Василь Рябчук. Він повідомив, що це звернення буде оброблятися в установленому законом порядку.

джерело

Share
error: Content is protected !!