Українка Ілона Скала написала в Facebook пост, який став дуже популярним.Росіяни завалили дівчину повідомленнями з питанням: “За що ви (українці – ред.) так ненавидите нас, росіян і все російське?”

Українка пояснила росіянам, чому в нашій країні до них ставляться з ненавистю

Українка Ілона Скала написала в Facebook пост, який став дуже популярним. Росіяни завалили дівчину повідомленнями з питанням: “За що ви (українці – ред.) так ненавидите нас, росіян і все російське?” Ілона написала їм публічну відповідь.

Вона пише, що українці ненавидять не все “російське”, а тих, “у кого Путін і гвардійська стрічка на весь мікроскопічний мозок”. З мовчазної згоди мільйонів росіян в Україні прийшли ті у кого засвербів “русскій мір”.

“За”русскій мір», за «фашистів та бандерівців», за «гумконвоі»- танки, БТРи, гранатомети і автомати з «військторгу». За людей, на колінах, що зустрічають в’їжджаючі в міста труни. За те, що на наших площах висять фотографії загиблих хлопців. За те, що інші 19-річні йдуть, щоб змінити вже полеглих “, – написала вона.

За її словами, в Україні по вулицях ходять чоловіки з сірими особами

“Підходиш ближче і розумієш, що це війна в’їлася в зморшки, в пори, в волосся, в душі … І добре якщо вона тільки в’їлася в шкіру, а не відірвала руки, ноги, не спопелила серце. І нічим її не змити. Тільки час допоможе.

скільки років потрібно провести в колі сім’ї, скільки колисок відкачати з новонародженими дітьми чи онуками. скільки годин провести на рибалці з синами, братами або батьками. скільки часу має пройти, щоб з’явився блиск в очах. скільки потрібно буде розчесати і заплести кісок дочкам , щоб руки перестали зрадницьки тремтять . Тільки все це допоможе стерти страшну фарбу з посивілих осіб “, – пише дівчина

“За те, що діти в школах роблять журавликів і пишуть на них« повертайся додому, дядько ». За дружин, на колінах вимолюють життя своїм коханим. За старечі руки матерів, погладжують фотографії тих, за кого молитися вже пізно.

За скупі сльози старих -батьком. За новини «сьогодні в зоні бойових дій загинуло …» і звикання до цих новин. За тонке дитяче «мам, а тато де?» і тремтяче жіноче «на небі». За майбутніх наречених, яких отці не поведуть під вінець. за страшне слово «ніколи», яке увійшло в багато українські будинки. Ви принесли його на по дошвах своїх мерзенних чобіт “, – додала вона.

Джерело

Share
error: Content is protected !!