«Українська влада намалювала собі червону лінію, яку не хоче переступати»: політолог Погребинський розповів, чому Київ не піде на компроміси з Донбасом

Спочатку президент України Володимир Зеленський призначив главою української делегації в Мінську Леоніда Кравчука, після чого стало відомо, що в число учасників переговорів також увійде Вітольд Фокін, який займав посаду глави уряду за Кравчука. За інформацією Replyua.net з посиланням на «Політпазл», такі рішення прокоментував політолог Михайло Погребинський.

Він вказав на те, що багато експертів заявили, що Кравчук не змінить ситуацію через свій похилий вік, і в мінський процес нічого нового додано не буде. Політолог з такою позицією не погоджується і пояснює, що зовсім неважливо, хто у тристоронній групі представить Київ, оскільки ключові рішення все одно буде приймати Зеленський і його команда.

«Сьогодні Київ не готовий йти на компроміси, оскільки українська влада намалювала собі червону лінію, яку не хоче переступати. Все це виглядає як абсолютний тупик », — вважає Погребинський. За його словами, зрушення щодо Донбасу будуть можливі лише в тому випадку, якщо повністю зміниться влада в Україні або ж керівництво кардинально змінить свою позицію, і лише в цьому випадку можливі якісь нові процеси.

Share
error: Content is protected !!